loader image
Pagrindinis / Apie mus

Susipažinkime

Viešbutis „Muontis“ naujai atgimusi vieta pačiame Šilalės miesto centre. Viešbutis įrengtas nuo 80-ųjų metų populiaraus miesto restorano „Medvegalis“ erdvėje. Medvėgalis turbūt žinomiausias piliakalnis Žemaitijos regione. Ne veltui jis tituluojamas Žemaitijos kalvų karaliumi. Medvėgalis patenka į gražiausių ir fotogeniškiausių Lietuvos piliakalnių TOP 3.

Aukščiausia ir iškiliausia Žemaitijos kalva žavėjosi ir Maironis. Pasak poeto, nuo Medvėgalio galima pamatyti net 14 bažnyčių bokštų. Ar tikrai taip yra ir ar tai nėra rašytojo vaizduotės vaisius, turėsite atvykti ir patys įsitikinti. Todėl viešbučio pavadinime užkodavome lotyniškas žodis monte, (liet. kalva), „sužemaitinome“, taip sukurėme naują unikalų pavadinimą ir įprasminanome viešbucio lokaciją ir unikalumą.

Vieta

Viešbutis įsikūręs pačioje miestelio širdyje, tad įvairios miesto pramogos bei laikytini objektai yra lengvai pasiekiami pėsčiomis. Šalia visų miestelėnų mėgstamo tvenkinio, kur įrengti puikūs pasivaikščiojimo takai bei treniruoklių ir poilsio aikštelės. 

Apgyvendinimas

Viešbutyje įrengti 22 kambariai, kokybiškai talpinantys iki 50 svečių. Kiekviename jų įrengta drabužių spinta, dušas, kondicionieriai. Dalis kambarių turi virtuvėles. Jūsų patogumui virtuvėje stalo indai, įrankiai. Vonios kambaryje dušas, plaukų džiovintuvas, rankšluosčiai. Viešbutyje įdiegta patogi, greita ir saugi įsiregistravimo sistema. Gautu kodu įeisite į pastatą ir į savo kambarį, todėl atvykti ir išvykti galėsite jums patogiu laiku!